Nábytok PADO začal svoju históriu v roku  1992 s odvážnou ambíciou predávať nábytok a bytové doplnky. Sme spoľahlivý partner pri zariaďovaní interiérových priestorov akéhokoľvek zamerania. Zaoberáme sa maloobchodným predajom nábytku rôzneho druhu, ktorý si u nás zákazník môže vybrať na výstavenej ploche na našej maloobchodnej predajni, objednávkou z listového katalógu alebo prostredníctvom e-shopu, ktorý postupne dopĺňame. Ponúkame predaj štýlového nábytku a interiérových doplnkov od slovenských, českých, poľských a iných výrobcov. Našim cieľom je vyhovieť požiadavkám každého zákazníka.

 

V roku 2019 nábytok PADO zriadil chránenú dielňu, ktorá zamestnáva dvoch zdravotne postihnutých zamestnancov. Cieľom chránenej dielne je potlač reklamných predmetov ako sú tričká , tašky, vaky, vankúše a iné. Vyrábame ich prostredníctvom týchto technológii: sieťotlač, digitálna tlač a sublimácia. Výrobky si môžete u nás objednať prostredníctvom e-shopu na našej webovej stránke v kategórii „Potlač textilu“ alebo zakúpiť osobne na predajni.

 

Naša sesterská spoločnosť Real Trading Group s.r.o. vyrába jednorazové rúška ako zdravotnícku pomôcku. Rúška sú trojvrstvové, vyrobené z certifikovaného materiálu. Sú vhodné do zdravotníckych zariadení, prevádzok s vysokou sterilitou ako aj pre širokú verejnosť.